Rama publikon pamjet, ja momenti kur dorë për dore me Linda Ramën priten nga Mbreti Felipe VI i Spanjës e Mbretëresha Letizia

 

Kryeministri Edi Rama, ka ndarë në Facebook një video, ku tregon një moment nga pritja e organizuar mbrëmë nga Mreti Filipe V li Spanjës dhe Mbretëresha Letizia. Ai shfaqet teksa ecën dorë për dore me bashkëshorten e tij, Linda Rama. 

1656483907_WhatsAppImage20220629at8.05.12AM.jpeg


Lajmi kryesor:

Rama në Samitin e NATO-s në Madrid, takon Biden e Stoltenberg: Presidenti i SHBA, fjalët më të mira për Shqipërinë! Kosova të ftohet në Mekanizmin e Paqes


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar