Rama takohet me Stoltenberg dhe kryeministrin e Spanjës në samitin e NATO-s

Rama takohet me Stoltenberg dhe kryeministrin e Spanjës në samitin e NATO-s

1656496203_74b0f79554b44d348965872dfad4ac07.jpg

Kryeministri Edi Rama është takuar me homologun spanjoll Pedro Sanchez dhe sekretarin e përgjithshëm të NATO, Jens Stoltenberg. Rama ndodhet në Spanjë për samitin e NATO-s që zhvillohet sot dhe nesër në Madrid.


Lajmi kryesor:

Rama në Samitin e NATO-s në Madrid, takon Biden e Stoltenberg: Presidenti i SHBA, fjalët më të mira për Shqipërinë! Kosova të ftohet në Mekanizmin e Paqes


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ulja e  inflacionit, nuk ndryshon norma bazë e interesit! Sejko: ekonomia tendencë rritëse, 4% në fund të 2022

Ulja e inflacionit, nuk ndryshon norma bazë e interesit! Sejko: ekonomia tendencë rritëse, 4% në fund të 2022