Rama tallet me Metën: President diversant, del me kapuç te Gjiri i Lalëzit dhe na quan ne fuksa

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur me ironi akuzave të Presidentit Ilir Meta në lidhje me patronazhistët. Rama tha se Meta është president diversant, që del i maskuar edhe të Gjiri i Lalzit njësoj si Hamit Matjani kur zbarkonte në Shqipëri.

"Likja vdes për video dhe i duket se të gjithë i bëjnë video. Çfarë fajin kanë kur presidenti diversant shkon te Gjiri i Lalzit me kapuç në kokë. Kjo është për të qeshur e për të vënë kujën", tha Rama.


Lajmi kryesor:

4 ditë para zgjedhjeve, Rama akuza të forta nga Fushë-Kruja: Basha po bën fushatë me ata që vrisnin pas shpine policët! Mezi po presin të dalin sërish nga makina e Lulit


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

FIFA e ka seriozisht për Botërorin çdo dy vjet, mbledhje me federatat në fund të muajit