Rastet pozitive në Berat, mes katër të infektuarave një infermiere në Urën Vajgurore

Në rrethin e Beratit sot kanë rezultuar pozitiv me koronavirus katër persona, ndërsa burime bëjnë me dije edhe nga ku vijnë. Dy prej tyre janë punonjës të Drejtorisë së Shëndetit Publik, ndërsa një është në fasoneri dhe rasti tjetër një infermiere në Urën Vajgurore.


Lajmi kryesor:

Asnjë viktimë nga COVID në 24 orë, por rritet numri i pacientëve në terapi intensive! 82 raste pozitivë, infektohet pedagogia në Gjirokastër (VIDEO)


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Shpërthen vullkani në ishujt Kanarie në Spanjë, mijëra të evakuuar! Llava 'derdhet' mbi banesa