‘Regjimi 41-bis në burgje’/ Ismaili: Të izoluar 7 persona, ka dhënë rezultat te të burgosurit (VIDEO)

Drejtori i Përgjithshëm, Agim Ismaili ka bërë me dije se 7 persona ndodhet aktualisht në regjimin e të ashtuquajtur ’41-bis’.

“Janë 7 persona, 5 te 313 dhe 2 në Peqin, që në krye të herës, Drejtoria e Burgjeve ka ngritur një grup pune për nevojat psikosociale dhe shëndetësore, që të kalohet ky regjim sipas përkufizimeve ligjore. Çdo problem, forcat e sigurisë mbajnë raportojnw dhe në normalitete të plotë dhe besoj që jep një rezultat të plotë”, tha Ismali.


Lajmi kryesor:

Ismaili për Report Tv: Lirimi i ‘të fortëve’ vetëm sipas ligjit, jo me rryshfet! 6 të burgosur aktualisht me COVID! Kujt i lejohet, do të votojë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Çfarë është kultura?