Rëndohet bilanci i aksidentit në afërsi të TEG! Shkon në 2 numri i viktimave

Rëndohet bilanci i aksidentit në afërsi të TEG! Shkon në 2 numri i viktimave

1678383088_finalprojekt.00021615.Still023.jpg

Rëndohet bilanci i aksidentit në afërsi të TEG! Shkon në 2 numri i viktimave


Lajmi kryesor:

Aksident në afërsi të TEG, makina me shpejtësi të madhe 'fluturon' nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër në autostradë! 3 viktima, 4 të plagosur (PAMJET e rënda)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sulmohet me molotov lokali ku qëndroi ministri Sveçla

Sulmohet me molotov lokali ku qëndroi ministri Sveçla