Report Tv siguron ekskluzivisht pamjet nga operacioni në Skrapar! Si thahej kanabisi në stallën e lopëve

Report Tv siguron ekskluzivisht pamjet nga operacioni në Skrapar! Siç shihet në këto pamje, kanabisi thahej në stallën e lopëve.


Lajmi kryesor:

Skrapari si Lazarati/ Pamje si thahej kanabisi në një stallë lopësh! Telefonata e policit që dekonspiroi 'Guardia di Finanza': Merre Fuatin dhe thuaji të zhdukë drogën! SPAK 23 urdhër arreste


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Protesta masive në Serbi kundër miratimit të ndryshimeve në dy ligje, bllokohen rrugët! Organizatorët: Vuçiç po i varros institucionet