Report Tv siguron foto nga sulmi i Rudolf Nikollajt brenda në xhami, zgjati 7 minuta

 

Kjo është fotoja e kapur gjatë sulmit të Rudolf Nikollajt në xhaminë Dine Hoxha në Tiranë  ku plagosi 4 persona. Sulmi ka zgjatur 7 minuta. Përpara se të hynte në xhami ai kishte plagosur dhe pronarin e një picerie aty pranë.


Lajmi kryesor:

Plagosi me thikë 5 persona në xhami, lihet në qelli Rudolf Nikollaj: Jam përndjekur për 1 vit, i njoh me fytyrë! Foto ekskluzive nga sulmi brenda 'Dine Hoxhës', zgjati 7 minuta


Ora 12:21
Report Tv siguron foto nga sulmi i Rudolf Nikollajt brenda në xhami, zgjati 7 minuta

Foto nga sulmi i Rudolf Nikollaj

1 / 5

Foto nga sulmi i Rudolf Nikollaj

2 / 5

Foto nga sulmi i Rudolf Nikollaj

3 / 5

Foto nga sulmi i Rudolf Nikollaj

4 / 5

Foto nga sulmi i Rudolf Nikollaj

5 / 5
Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja