POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

REPORT TV sjell pamjet me dron/ Momenti kur protestuesit iu sulën Kryeministrisë

Report Tv sjell pamjet me dron të momentit kur protestuesit iu sulën Kryeministrisë. Protesta e thirrur nga opozita degjeneroi në dhunë dhe në shkatërrimin e hyrjes kryesore të Kryeministrisë. Protestuesit thyen dhe shkatërruan hyrjen dhe instalacionet që ishin vendosur në hyje.

d.ba.
Komento

Komente

 • Italia: 16/02/2019 18:25

  Turp turp po pse me dhun do vini ne pushtet oj PD si je katandisur ju me keq po Ja veshterosni shqiptareve kshu turp te keni nxisni ropt e shkret ju pam juve ne asgje sbete i patet lene rruget cop cop

  Përgjigju
 • I lir: 16/02/2019 14:47

  Nese keshtu me dhune eshte opozita,sdua kurre qe te vije ne pozite!Tmerr I vertete!Turp per ata te moshuar qe hidhnin valle mbi skela te cilet sot duhet te perconin maturi e mencuri!!!Turp edhe per ata djem te rinj qe sot duhet te tregonin qe nuk jane egersira te mbetura te '97,por djem me vizion per jeten e tyre!!!Faqja e zeze edhe per ato gra qe godisnin me derrasa deren e Kryeministrise,ne vend qe te ndihmonin ne qwtesimin e gjakrave!!!Nje pyetje kam per ju qe u sollet si vandale,kush do paguaje per demet qe shkaktuat sot???Taksapaguesit e rregullt qe dine te shprehin qendrim kunder krimit e korrupsionit me vote e jo me bomba e hekura!!!Zoterinj e zonja ju NUK ME PERFAQESONI AS MUA E AS PJESEN ME TE MADHE TE SHQIPTAREVE,prandaj flisni per veten jo per ne te tjeret!!!

  Përgjigju
  • Toni: 16/02/2019 21:20

   Jam shume dakort me ato qe shruani,nuk mund te heq asnje presje. Pozita dhe opzoita duhet ta kuptojne mire qe qytetaret paqesore dhe demokrate jane shume me teper sesa ata vandalet qe akoma kujtojne se qeverite rrezohen me dhune ...dhe duke thyer dyert e institucioneve!!!