Report Tv zbardh deklaratën e autorit: Nuk pendohem, do ndodhte një ditë! Amanet vajzën dhe vëllanë

Report Tv zbardh deklaratën e 44-vjeçarit në polic pas arrestimi, i cili shprehet se nuk është penduar për vrasjen e nënës së tij, pasi sipas tij kjo do të ndodhte një ditë.

"Nuk pendohem. Kjo do te ndodhte një ditë. Amanet vajzën dhe vëllanë", ka thënë ai në polici.

Gjatë kohës së arrestimit por dhe dhënies së deklaratës në policia autori ka qenë i qetë. Gjithashtu raportohet se ai ka pësuar dëmtime në pjesën e ballit, dëmtim që mendohet ta ketë marrë gjatë konfliktit kur masakroi me thikë nënën e tij.


Lajmi kryesor:

Ngjarje e rëndë në Buçimas! 44-vjeçari me probleme mendore i pret kokën nënës! Autori me precedent penal: Nuk pendohem, gjaku i saj ishte me magji


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?×

Lajmi i fundit

John

Lufta mes Azerbajxhanit dhe Armenisë/ Rama si kreu i OSBE: Nxis palët të bëjnë armëpushim para se numri i njerëzve në këtë konflikt të rritet më tej