Reshje dëbore, bypass-i i Rrugës së Arbrit i kalueshëm vetëm me zinxhirë

Dibra është përfshirë nga reshje dëbore ditën e sotme, duke vështirësuar qarkullimin e automjete në bypass-in e Rrugës së Arbrit. Bëhet me dije se kalimi i automjeteve bëhet vetëm me zinxhir, ndërsa kanë nisur punën për pastrimin e rrugës borëpastruese.


Lajmi kryesor:

Moti i keq, ‘në errësirë’ dhe në të ftohtë disa fshatra në Memaliaj dhe Tepelenë! Bora dëmton fiderin në Kelmend të Shkodrës! Bypass në Rrugën e Arbrit, i kalueshëm vetëm me zinxhirë


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Blushi publikon peticionin e qytetarëve të njësisë numër 2: Të hiqen kangjellat që ndajnë rrugët! Na dëmton bizneset dhe jo vetëm

Tiranë/ Blushi publikon peticionin e qytetarëve të njësisë numër 2: Të hiqen kangjellat që ndajnë rrugët! Na dëmton bizneset dhe jo vetëm