Reshje të dendura në Sarandë, rrëshqitje dherash në disa akse rrugore (VIDEO)

Shirat e dendur në Sarandë kanë shkaktuar rrëshqitje të dherave dhe rënies të tyre në akset kryesore të vendit. Reshjet kanë zgjatur disa orë po kaq kanë mjaftuar që të këtë dëmtim të kulturave bujqësore të vendit dhe rrëshqitje të dherave.


Lajmi kryesor:

Shirat shkaktojnë rrëshqitje gurës në Kaninë, plagoset një nga punonjësit e bypass-it të Vlorës (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm

Ëmbëlsirë me arra dhe portokall, si të përgatisni një super kek të shijshëm