Reshje të dendura shiu, disa zona në Tiranë mbesin pa drita

Për shkak të motit të keq edhe në kryeqytet ka shkëputje të energjisë elektrike. Mësohet se disa zona, siç është lagjja "Ali Demi", Tregu Elektrik apo në rrugën "Mihal Grameno" kanë mbetur pa drita.


Lajmi kryesor:

Problematika nga reshjet e shiut, disa zona në Tiranë dhe Daullasi i Fierit pa energji! Përmbyten rrugët në Gjirokastër! Anulohet koncerti për Pavarësinë në Vlorë


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Shkatërrohet banda e grabitësve në Greqi, 4 në pranga! Përdornin kallashnikovë dhe maska silikoni si ajo e Admir Muratajt në Rinas