Reshjet e dendura të shiut përmbysin rrugët në Kukës, probleme edhe në akset nacionale për shkak të rrëshqitjes së dherave

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar probleme në Kukës, duke përmbytur rrugët.

Për pasojë ka probleme në lëvizjen e këmbësorëve dhe mjeteve, ndërsa uji po vërshon edhe në rrugët kryesore e të brendshme të qytetit.

Po ashtu probleme janë shfaqur edhe në rrugët nacionale nga rrëshqitja e dherave dhe gurëve. Prej tre ditësh Kukësi është përfshirë nga reshje të dendura shiu, duke sjellë probleme në qytet.

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rusia dhe Kina kundërshtojnë Samitin e Demokracisë si pengesë të modernizmit:Produkt i mentalitetit të Luftës së Ftohtë