Rezarta Shkurta i 'përvishet' Shkëlzen Berishës: Je i përlyer me gjak nga koka te këmbët. I trembem vetëm gjykimit të zotit

Rezarta Shkurta i 'përvishet' Shkëlzen Berishës: Je i përlyer me gjak nga koka te këmbët. I trembem vetëm gjykimit të zotit

Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta ka replikuar sërish me Shkëlzen Berisha.

Teksa ky i fundit e kërcenoi me padi, patnerja e nipit të ish diktatorit Enver Hoxha i është kundërpërgjigjur duke e akuzuar për krime ndaj shqiptarëve.

Ajo i kujton djalit të ish kryeministrit Berisha se është “I përlyer me gjak nga koka te këmbët”.

Ndërkohë që replikat kanë vijuar, pasi djali i ish-kryeministrit ka reaguar sërish duke shkruan se 'droga i ka kthyer 'komunistet' në besimtare'.

G.M.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Maks: 08/04/2019 14:23

    Te lumt moj zonj qe ua perplase ne sy ketyre ndyresirave ndryshimi midis ketyre te dyve ermali tat dhe zenit te saliut esht qe ermali esht nipi i te pavdeshim enver dhe keta e denuan dhe zeni djali i selehut qe enveri e pruri nga maja malit dhe beri doktor nuk denohet megjith qe i ka lyer me gjak duart dhe grabitur pasurin kombetare e ngritur me mundin dhe djersen e gjith popullit

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Të sodisësh vërsuljen e tërbuar të Berishës mbi Altin Dumanin?

Të sodisësh vërsuljen e tërbuar të Berishës mbi Altin Dumanin?