Babai yt i ka hequr kallot Enver Hoxhës! Shkëlzen Berisha çon në gjyq nusen e nipit të ish-diktatorit

Babai yt i ka hequr kallot Enver Hoxhës! Shkëlzen Berisha çon në gjyq nusen e nipit të ish-diktatorit

Ermal Hoxha, Rezerta Shkurta dhe Shkëlzen Berisha

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, ka paralajmëruar se do të padisë për shpifje këngëtaren Rezarta Shkurta, e cila është gruaja e nipit të ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermal Hoxhës.

E gjitha përplasja lindi nga një postim i ish-kryeministrit Sali Berisha, dje në Facebook, i cili shkruante për Ermal Hoxhën: "Për 20 kilogramë kokainë bëri vetëm 3 vjet burg", duke ju referuar laboratorit të përpunimit të kokainës në XIbrakë, vepër për të cilën Ermal Hoxha bëri burg dhe tashmë prej pak kohësh është i lirë.

Rezarta Shkurta ju kthye ashpër Berishës, duke i përmendur djalin e tij, Shkëlzenin. ‘Mos u merr me nipin e atij që i ke hequr kallot e këmbëve, por merru me djalin tënd Zeni Berisha që vrau qindra fëmijë në shpërthimin e Gërdecit, dhe s’bëri asnjë ditë burg’, shkruan Rezarta në foton ku ka bërë tagg edhe djalin e ish-kryeministrit, Shkëlzen Berishën.

Sot, Shkëlzen Berisha ka bërë një reagim në Facebook, duke thënë se Rezarta Shkurta do të përballet me gjykatën.

"Pas të akuzuarit për trafik droge (Tahirit), pas mikut të trafikantit të drogës (Ballës), radhën për të "kënduar" para gjykatës, do e ketë partnerja e trafikantit të drogës", shkruan ai.

 

 

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Meta: 09/04/2019 10:16

  Po te kishte ligj e drejtesi reale, Babe e bire(xeni me babanë) dhe 40 hajdutet pas, sot do ishin ne "vendin" e tyre,Në burg!?

  Përgjigju
 • Tani: 08/04/2019 17:47

  Fiks si i ati një i frustruar që merret me gratë e botës ne pamundësi të merret me meshkujt. Rracë frikacakësh!

  Përgjigju
 • fieri: 08/04/2019 16:09

  Vlla e ka.po enveri qe ishte kokre pederastit apo se dini ju beni ju sikur se dini beni

  Përgjigju
  • Babalja: 08/04/2019 19:09

   Po ju shqupistat gomari eshte Einstein. Behet fjala per nipin djalin e djalit.Nqs nuk ke degjuar, ateher pyet tet eme ndoshta i rreshket ndonje detaj dhe te tregon se cfare mrekullirash bente me pallen e tij.

 • bac runa: 08/04/2019 15:37

  Sa i ngjan Lul Bashes mor ja dhjefsha rracen.si vella binjak

  Përgjigju
  • Babalja: 08/04/2019 19:04

   Dhe ate sikur te ishin binjake!!!

 • Populli: 08/04/2019 14:37

  Nje rrac jeni beni zhurm per interesa..

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik

Veliaj: Kamza dhe Tirana do të lidhen me disa ura të reja, do të jetë aksi më i madh ekonomik