Rihanna zbulon koleksionin e veshjeve, tepër 'të guximshme' (FOTO)

Rihanna zbulon koleksionin e veshjeve, tepër 'të guximshme' (FOTO)

Rihanna

 Shfaqja e koleksionit “Savage x Fenty” të Rihanës do të transmetohet në “Amazon Prime” në 20 shtator dhe linja e të brendshmeve do të dalë në shitje.

Por këngëtarja ka  zbuluar për fansat disa foto ekskluzive, që janë tepër “të guximshme".

Veshjet e të brendshmeve janë tepër të çuditshme si në modele ashtu edhe në ngjyrat e përdorura.

 Në reklamim kanë marrë pjesë modele të famshme si Bella e Gigi Hadid apo Cara Delevingne, por edhe modele jo aq të famshme.

Mes modeleve me linja perfekte, në sy ka rënë njëra nga vajzat që është mbi peshën normale që duhet të ketë një modele.

Ora 12:33
Rihanna zbulon koleksionin e veshjeve, tepër 'të guximshme'
1/12
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO e nxehtë, Olta dhe Demishel nuk përmbahen, futen në suitë, puthje në buzë e këmbë

VIDEO e nxehtë, Olta dhe Demishel nuk përmbahen, futen në suitë, puthje në buzë e këmbë