Rihanna zbulon koleksionin e veshjeve, tepër 'të guximshme' (FOTO)

Rihanna

 Shfaqja e koleksionit “Savage x Fenty” të Rihanës do të transmetohet në “Amazon Prime” në 20 shtator dhe linja e të brendshmeve do të dalë në shitje.

Por këngëtarja ka  zbuluar për fansat disa foto ekskluzive, që janë tepër “të guximshme".

Veshjet e të brendshmeve janë tepër të çuditshme si në modele ashtu edhe në ngjyrat e përdorura.

 Në reklamim kanë marrë pjesë modele të famshme si Bella e Gigi Hadid apo Cara Delevingne, por edhe modele jo aq të famshme.

Mes modeleve me linja perfekte, në sy ka rënë njëra nga vajzat që është mbi peshën normale që duhet të ketë një modele.

Ora 12:33
Rihanna zbulon koleksionin e veshjeve, tepër 'të guximshme'
1/12
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

6 deputetë të opozitës së re pro 'Zgjedhores'/ Murrizi: Vemje pa pigment e pa moral! PD-LSI të hapin tender për të gjetur edhe 1 votë