VIDEO/ Rikthehen reshjet e borës në Korçë, zbardhet fshati turistik i Dardhës

Në Korçë janë rikthyer reshjet e botrës në lartësitë mbi 1400 m.

Trashësia ka shkuar deri në 5 cm në aksin e Dardhës, por nuk ka krijuar probleme për qarkullimin e mjeteve.

Puna për pastrim dhe kriposje ka vazhduar edhe mëngjesin e sotëm.

Reshjet kanë rënë gjatë natës por sot janë ndërprerë.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale