Rilindja Urbane prek edhe Gramshin, Balla: Ja projektet që po realizohen

Projektet qe po realizohen ne Gramsh

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i shoqëruar nga deputeti, Anastas Angjeli dhe kryetarja e Bashkisë së Gramshit, Luljeta Dollani ka inspektuar punimet që po kryhen në qytetin e Gramshit në kuadër të  projektit të Rilindjes Urbane.

Nëpërmjet një postim në rrjetin social facebook, Balla thekson se vijon puna me ritme të shpejta me projektet e Rilindjes Urbane për transformimin e qytetit të Gramshit.

Vijon puna në Gramsh me projektet e Rilindjes Urbane. Bashkë me Kryetaren e palodhur të Bashkisë Luljeta Dollanin dhe deputetin Anastas Angjeli inspektuam punimet për piedonalen e re, rrugën lidhëse dhe sheshet sportive, këto të fundit të financuara nga IADSA, bashkëpunim i Qeverisë shqiptare dhe asaj italiane.

#përGramshinqëDuam

Taulant Balla

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Brace: 19/06/2018 01:11

    O Koke qoshe mjaft e genjeve popullin e gramshit QE ME SHUME SE GJYSMA E QYTETIT NUK KANE BUKE PER TE NGRENE

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Foto/ I ftohti 'pushton' Kuvendin, Korreshi dhe Sula 'lënë' mbledhjen dhe i afrohen kondicionerit për t'u ngrohur