Robert Aliaj bën deklaratën e papritur: Djali im nuk do ta gjejë partneren në program, po bën eksperiment social

Robert Aliaj bën deklaratën e papritur: Djali im nuk do ta gjejë partneren në program, po bën eksperiment social

Robert Aliaj dhe djali i tij Krist

Djali i Robert Aliajt, Kristi merr pjesë në emisionin "Love Story" në kërkim të dashurisë dhe kjo është hera e parë që e shohim në një program shqiptar. Mirëpo duket se babai i tij nuk ka qenë aspak dakord.

‘Unë nuk kam qenë dakord që Kristi të merrte pjesë. Ai është më i thellë, mirëpo Kristi duke qenë se është “monstër” i pëlqen të bëjë eksperimente sociale, i pëlqen të kuptojë si funksionojnë njerëzit në Shqipëri dhe nuk e di nëse ata aty do ta kuptojnë që ai është në linjën e eksperimentimit", tha Roberti gjatë një interviste për Jonida’s Room.

Roberti ka pohuar gjithashtu se djali i tij nuk do ta gjejë partneren e tij ideale.

“Nuk përjashtohet por se besoj që do ta gjejë aty. Kristi është shumë special ka modele femërore që nuk korrespondon aty”, është shprehur Roberti.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Dari: 28/12/2021 00:33

    Na plasi k@r1 fisderra…

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit