Rodrigo gjunjëzon Interin! (VIDEO)

Real Madridi tashmë e ka thelluar epërsinë ndaj Interit në 0-2, në ndeshjen e cila po zhvillohet në “Giuseppe Meazza”

Në minutën e 59’ të ndeshjes, ishte Rodrigo ai i cili realizoi më voley një gol të bukur pas asistimi nga Lucas Vasquez


Lajmi kryesor:

Liga e Kampionëve, Interi drejt eliminimit nga turneu!


r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kolegji Zgjedhor rrëzon ankimimet e opozitës dhe certifikon 25 prillin, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Përplasi makinën e policisë, iku me shpejtësi 'skëterrë’ dhe hodhi nga dritarja 14 kile heroinë, 25-vjeçarja greke shndërroi në një skenë filmi aksion rrugët e Selanikut