Ronela Hajati në Eurovision, ja mënyrat si të votoni këngëtaren shqiptare

Ronela Hajati në Eurovision, ja mënyrat si të votoni këngëtaren shqiptare

Ronela Hajati përfaqëson Shqipërinë ne festivalin më të njohur europian, Eurovision.  Këtu keni edhe mënyrën se si do të mund të votoni për të dhe shtete nga të cilat mund të bëhet ky votim. Kjo vlen vetëm për emigrantët shqiptarë, pasi shqiptarët nga Shqipëria nuk mundet të votojnë.


Lajmi kryesor:

'Sekreti' i Ronela Hajatit nuk shkon në finalen e Eurovision! Ja lista e plotë e 10 shteteve të kualifikuara (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Bëmë baba të të ngjaj', Del Piero Jr. shënon supergol nga distanca

VIDEO/ 'Bëmë baba të të ngjaj', Del Piero Jr. shënon supergol nga distanca