POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Roza Lati feston ditëlindjen, e mbuluar vetëm me petale trëndafili/VIDEO

Moderatorja e ‘Why Not’ Roza Lati , feston sot ditëlindjen.

Ajo ka vendosur që si dhuratë për veten të bëjë një set fotografish tejet hot.

Ajo shfaqet e mbuluar me petale trëndafili dhe duket shumë provokuese.

(Roza Lati)

/b.ha.
Komento