'Rrahjet e para të zemrës', Almeda Abazi publikon foto të momentit prekës

'Rrahjet e para të zemrës', Almeda Abazi publikon foto të momentit prekës

Almeda Abazi

Almeda Abazi pak ditë më parë zbuloi se është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayışman.

Me anë të një Instastory, Almeda ka publikuar një foto gjatë një kontrolli mjekësor, teksa dëgjonte për herë të parë rrahjet e zemrës së bebit.

Në foton e shkrepur më 8 shtator Almeda duket e përlotur dhe tejet e lumtur për ndjesinë që po përjeton.

Fotoja e Almeda Abazit

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Lajmi që të gjithë prisnin, Chelsea konfirmon rikthimin e Armando Brojës! 'Buzëqesh' Sylvinho

Lajmi që të gjithë prisnin, Chelsea konfirmon rikthimin e Armando Brojës! 'Buzëqesh' Sylvinho