Rrëfehet moderatorja: I dashuri më rrahu barbarisht, sa përfundova në spital

Rrëfehet moderatorja: I dashuri më rrahu barbarisht, sa përfundova në spital

Erjola Doçi ka rrëfyer një histori të trishtë që ka përjetuar ajo si pasojë e dhunës nga parnteri. Ajo tha se ka përfunduar në spital, nga dhuna e të dashurit.

Erjola dha edhe një mesazh për të gjitha gratë e dhunuara.

“Kur preka fundin dhe pashë veten në dyert e spitalit duke…

Aty kuptova se sa vlerë ka jeta, një burrë nuk mund të ma marrë dhe askush. Largohu! Vetëm largohu dhe mbathja.

Nëse s’ke fuqinë që ta gjesh te vetja, gjeje te një mik apo familjar. Ose te fëmija që mund të kesh në djep, apo në bark”, tha moderatorja.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Pogradec/ ‘Crazy Brothers’, aktori Gent Hazizi sjell Standup Komedi: Luftë disa fenomeneve degraduese

Pogradec/ ‘Crazy Brothers’, aktori Gent Hazizi sjell Standup Komedi: Luftë disa fenomeneve degraduese