Vlorë/ Rrezikonin pushuesit teksa bënin manovra të rrezikshme me ‘Jet ski’! E pësojnë keq 2 pronarët

VLORË- Dy persona janë gjobitur dhe i janë bllokuar mjetet lundruese pasi po kryenin manovra të rrezikshme me mjete lundruese të llojit “Jet ski”, duke rrezikuar pushuesit.

35-vjeçari me iniciale G.Zh., dhe 45-vjeçari me iniciale A.H, të dy nga Saranda u gjobitën nga 10 mijë lekë secili. 

Përveç gjobës, u bllokuan mjetet lundruese me të cilat po kryenin  manovrat e rrezikshme. Gjithashtu u bllokua një tjetër mjet lundrues, në pronësi të  personit me iniciale  A. H., për mungesë dokumentacioni. 

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja në PD për anëtarët e KZAZ, cilën listë duhet të regjistrojë KQZ?×

Lajmi i fundit

Minxhzoi: Gardistët ishin dele, s’keni parë Agronin juve…

Minxhzoi: Gardistët ishin dele, s’keni parë Agronin juve…