Rrëzohet nga kali pasi e sulmuan qentë, humb jetën 72 vjeçari në Kolonjë

Rrëzohet nga kali pasi e sulmuan qentë, humb jetën 72 vjeçari në Kolonjë

Një i moshuar në Kolonjë ka gjetur vdekjen pasi është rrëzuar nga kali. Mësohet se viktima është 72 vjeçari Ilia Lako.

72-vjeçari ka qenë duke kalëruar, teksa është sulmuar nga disa qen, e për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.

‘Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se I.L 72 vjeç, banues në Gërmenj të Kolonjës, ka qenë duke kalëruar teksa është sulmuar nga disa qen. Për pasoja i moshuari është rrëzuar nga kali, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)