Rrjedhje gazi në një pikë gazi te kryqëzimi i Misto Mames në Tiranë, policia ndalon qarkullimin e makinave dhe këmbësorëve

Rrjedhje gazi në një pikë gazi te kryqëzimi i Misto Mames në Tiranë, policia ndalon qarkullimin e makinave dhe këmbësorëve

Pamje nga vendi i ngjarjes

TIRANË- Në një pikë gazi tek kryqëzimi i ish-Misto Mames në Tiranë, ka pasur rrjedhje gazi. Policia ka ndaluar qarkullimin e makinave dhe të këmbësorëve në një perimetër rreth 200 m në të dy krahët e rrugës për disa minuta.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se situata është nën kontroll, pasi ka ndërhyrë zjarrfikësja dhe nuk ka rrezik për qytetarët. Pas disa momenteve pasigurie, qarkullimi i makinave dhe këmbësorëve ka vijuar normalisht.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Ekskluzive/ SPAK kërkon t’i sekuestrojë pasurinë, flet për Report Tv Bektash Shtëpënja: E kam vënë nga puna me autokombanjë, jam paguar në të zezë