Rrjeti i prostitucionit në Rrogozhinë/ Vajza: Çlodhet robi se punë, punë përditë! Sot dola, inshAllah me ecën nga pasditja (PËRGJIMET)

Në një tjetër përgjim, një nga vajzat flet me shoqen e saj, e cila i tregon se sot është e vetme dhe se ka dalë në punë pas dy ditëve pushim. "Dje dhe pardje nuk dola se u ç'lodha, po shplodhet robi, punë, punë përditë dhe sot dy veta kam kapur deri tani. Në 11:00 dola, në 12:00 fillova inshAllah më ecën pasditja se jam dhe vetëm se iku ajo tjetra se i mbaroi prezervativët", thotë një nga vajzat në përgjimet


Lajmi kryesor:

'S'ka punë si më parë, ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit'! Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Rrogozhinë! Në pranga 2 biznesmenët dhe 5 vajza! Kapet klienti/ PËRGJIMET


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të domosdoshme listat e hapura?×

Lajmi i fundit

John

Kukësi dhe Teuta ndahen në paqe, finalisti i Kupës vendoset në "Niko Dovana"