Rrogozhinë, 30 vjeçari në gjendje të dehur vetëplagoset në këmbë me pistoletë

Rrogozhinë, 30 vjeçari në gjendje të dehur vetëplagoset në këmbë me pistoletë

August Hoxha në Rrogozhinë është vetëplagosur në këmbë me pistoletë pasi ka qenë në gjendje të dehur. Më pas ai është dërguar menjëherë në spital.

“Më datë 26.04.2021, rreth orës 21:10, në Rrogozhinë, shtetasi A. H., 30 vjeç, dyshohet se në gjendje të dehur, është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”, thotë policia.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Sherr për pronat në Skrapar! Tentoi të vriste bashkëfshatarin me armë zjarri, arrestohet autori (Emri)