Rrufeja ''vret'' tufën me 28 dhi në Klos, shpëton çobani (FOTO)

Rrufeja ''vret'' tufën me 28 dhi në Klos, shpëton çobani (FOTO)

Dhitë e ngordhura nga goditja e rrufesë në Klos

Një rrufe ka goditur tufën me 28 dhi në një mal në Xibër të Klosit duke i vrarë të gjitha. Ngjarja ka ndodhur mbasditen e kaluar pasi moti është shoqëruar me shtrëngata shiu në zonat malore në Klos.

Ndërkohë çobani i cili administronte tufën me dhi ka shpëtuar dhe nuk ka pësuar asnjë lëndim nga goditja e rrufesë pasi H.Z., ndodhej larg vendit ku po kulloste bagëtia. Për më tepër Shqiptarja.com siguron fotot e dhive të ngordhura.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

EMRI/ I dënuar nga GJKKO për shkelje të barazisë me tenderat, arrestohet pas 10 muajsh në arrati ish-drejtori i burgut të Kosovës

EMRI/ I dënuar nga GJKKO për shkelje të barazisë me tenderat, arrestohet pas 10 muajsh në arrati ish-drejtori i burgut të Kosovës