Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, dalin fotot kur i thonë 'po' njëri-tjetrit

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë, dalin fotot kur i thonë 'po' njëri-tjetrit

Mark Frroku dhe Rudina Dembacaj

Aktorja Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë zyrtarisht të martuar. Ashtu siç pritej, çifti ka kurorëzuar dashurinë me martesë. Aktorja publikoi dy foto nga ceremonia në kishë, pak më parë.

“Kemi Zotin dëshmitar!”- ka shkruar Rudina Dembacaj në një postim në të ndarë në rrjetet sociale, teksa ka publikuar edhe fotot nga ceremonia në kishë.

Ajo ka zgjedhur një fustan të bardhë me mëngë treçerekshe dhe me një rrip të zi të trashë në mes, duke e kombinuar me vathë të mëdhenj me gurë të zinj. Flokët i ka mbajtur gjysmë të kapur me një vello.

1/2
M.Q./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • IXHEN: 24/09/2022 09:45

  TRASHEGEME RUDO JE YLL

  Përgjigju
 • Qwert: 02/10/2021 09:16

  E bukura dhe bisha..hahaha besoj tek martesa e katert do gjej princin e kalter..

  Përgjigju
 • Miri: 02/10/2021 05:05

  Hajde tu trashte gopi!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e forcon sigurinë dhe rolin e Shqipërisë baza e NATO-s në Kuçovë?×

Lajmi i fundit

'S'do e harroj kurrë këtë gol', Asllani: Tani do qeras të gjithë shokët te Interi! Faqet e para të mediave italiane flasin për shqiptarin

'S'do e harroj kurrë këtë gol', Asllani: Tani do qeras të gjithë shokët te Interi! Faqet e para të mediave italiane flasin për shqiptarin