Rudina Dembacaj tregon si e priti familja historinë me Mark Frrokun: Mamaja nuk më foli për 3 muaj

Rudina Dembacaj tregon si e priti familja historinë me Mark Frrokun: Mamaja nuk më foli për 3 muaj

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku

Rudina Dembacaj ka treguar fillimin e romancës me Mark Frrokun duke thënë se mbështetjen më të madhe ia ka dhënë motra e saj me të cilën ka lidhje të ngushtë.

Por për familjen nuk ka qenë aq e thjeshtë dhe i kanë mbajtur qëndrim. Madje nëna e saj nuk i ka folur për 3 muaj kur e ka mësuar që e bija ishte lidhur me Mark Frrokun, i cili është baba i 3 fëmijëve nga martesa e parë. Por ishte motra që i qëndroi në krah Rudinës.

“Motra ime dhe një nga djemtë e xhaxhallarëve, Iliri, kanë qenë të vetmit që më kanë folur, se as mami që po na ndjek tani, nuk më ka folur për tre muaj me gojë. Më mbajtën qëndrim se u dukej një gjë e tmerrshme dhe motra ka qenë mbështetja kryesore, patjetër, hap pas hapi. Si ja thashë? U ula dhe i thashë unë e dua këtë njeriun, tani zgjidhe vetë. Edhe ika vazhdova” – tha Rudina.

Ajo shtoi se “Reda e kishte njohur Markun, por sidoqoftë ishte situatë e komplikuar. Shumë e komplikuar. Marku, tre fëmijët, unë, goca, nuk ishte një bashkim kaq i thjeshtë, mosha jonë, statusi që kishim si unë dhe Marku, ishte pak e vështirë ta kuptonin të gjithë. Por kjo nuk kishte asgjë të komplikuar, përveç ndjenjave të mia që mund t’i kuptonte vetëm Reda”, tha Rudina gjatë fjalës së saj.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit

VIDEO/ Gëzimi i deputetëve të parlamentit iranian pas sulmit drejt Izraelit