Rudina Hajdari me pushime, publikon foto me njerëzit e zemrës (FOTO)

Deputetja Demokrate e parlamentiti shqiptar ditët e fundit është shfaqur jashtë kostumit të zyrtares. Rudina Hajdari është parë në shoqërinë e vajzës dhe nënës së saj duke vizituar një prej qyteteve më të bukura të shqipërisë. Ato jan duke vizituar qytetin e Gjirokastrës.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento