Rusi, kamioni vjen me shpejtësi të madhe, ja si e shpëton qeni pronaren (VIDEO)

Pamje nga rruga ku qeni i shpëtoi jetën gruas në rusi

Ngjarja që po shihni në këtë video ka ndodhur në qytetin rus të Biysk dhe skena është filmuar nga kamerat e sigurisë në rrugë. Pamjet në video, tregojnë momentin kur një qen i ka shpëtuar jetën në momentin e fundit pronares së tij nga një kamion që po kalonte në vijat e bardha të rrugës.

Momenti kur qeni shpëton gruan

Kafsha ka parë që kamioni po afrohej me shpejtësi të madhe, dhe ka tërhequr litarin në drejtim të kundërt, duke e bërë gruan të ndalojë për një moment. Pikërisht, ky veprimi i zgjuar i kafshës, i ka shpëtuar jetën gruas në Rusi. 

  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sllovakia aprovon për përdorim Sputnik V, në qershor nis vaksinimi