'Sa janë shtuar mashtruesit', Xhensila thumbon sërish Bes Kallakun?

Xhensila dhe Bes Kallaku duket se kohët e fundit kanë zgjedhur që përmes projekteve të tyre muzikore t’i dërgojnë mesazhe njëri-tjetrit.

Në një nga koncertet e fundit Xhensila teksa do të këndonte hitin e saj ‘Mashtruse’ në bashkëpunim me Bardhin është dëgjuar që të thotë:

“Ah sa janë shtuar mashtruesit këto kohë sa janë shtuar”.

Sipas fansave pretendohet se ky ka qenë padiskutim një sulm ndaj Besit, për shkak të publikimit të të këngës së tij më të re ‘Mosmirnjohja’.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?

Presidenti Biden tërhiqet nga gara: Çfarë ndodh tani?