Samiti i NATO-s/ Rama takon Joe Biden (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama takon presidentin amerikan, Joe Biden në samitin e NATO-s. Vetë kreu i qeverisë ka ndarë një video në rrjetet sociale ku afrohet pranë Biden duke biseduar dhe e shoqëron për disa hapa.


Lajmi kryesor:

Rama në Samitin e NATO-s në Madrid, takon Biden e Stoltenberg: Presidenti i SHBA, fjalët më të mira për Shqipërinë! Kosova të ftohet në Mekanizmin e Paqes


B.K./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Pse Kate Middleton zgjodhi të vishte ngjyrën vjollcë në daljen e fundit publike

Pse Kate Middleton zgjodhi të vishte ngjyrën vjollcë në daljen e fundit publike