'Sandalet e vajzave të fshatit' po çmendin fashionistet dhe pallatin mbretëror (FOTO)

Këto sandale që tashmë janë kthyer në pë të përdorurat nga gratë e pallatit mbretëror por edhe nga fashionistet kanë ekzistuar qe prej vitit 1920 dhe më pas në vitet ’70.

Tashmë ‘sandalet e vajzave të fshatit’ siç dhe quhen, janë kthyer në një tendence. Në shumë dalje publike dukeshat Meghan Markle dhe Kate Midletone kanë zgjedhur të veshin pikërisht këto sandale me fustanet e tyre verore.

Ja disa sugjerime se si dhe ju mund t’i vishni këto modele me mjaft stil.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?

Komento

Komente

  • Anonim: 16/07/2019 16:12

    Kush e thote se jane te vajzave te fshatit? Keto preferohen ne te gjithe boten,vetem ne Shqiperi ndoshta jo.

    Përgjigju