Sara Gjordeni së shpejti në ekran?

Sara Gjordeni së shpejti në ekran?

Sara Gjordeni

Ish-banorja e BBV, Sara Gjordeni një nga vajzat ,më të komentuara si brenda dhe jashtë shtëpisë , duket se do të bëhet pjesë e ekranit së shpejti.

Sara ka postuar një foto në Insta Story, gjë që nxiti dyshimet se ajo po me merret me ndonjë projekt të ri në televizion.

"Jeni gati ta shihni gocën gjithë sezonin në ekran ju, apo jo ore??", shkruan Sara krah fotos teksa duket mjaft e kuruar me pamjen e saj.

Aktualisht ajo është në pritje të ëmbël, një fryt i dashurisë së saj me këngëtarin Bardhin.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Komision: 06/06/2024 20:47

    keq mq pa kete surrat te shemtuar.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi