Sarandë, arrestohet 34-vjeçari,
u kap në flagrancë duke vjedhu

Sarandë, arrestohet 34-vjeçari,<br />u kap në flagrancë duke vjedhu
SARANDE- Arrestohet nga policia 34-vjeçari Eno Kalemi. Kalemi u kap në flagrancë duke vjedhur një banesë në lagjen Nr. 4.

Arrestimi i tij nga efektivët e komisariatit të Sarandës u krye gjatë orëve të vona të së shtunë.

Sipas burimeve, bëhet me dije se Kalemi ka qënë i dënuar para 4 muajsh për të njëjtën vepër penale, atë të vjedhjes, ku dhe ka vuajtur dënimin prej 8 muajsh të dhënë nga gjykata.


Redaksia Online
(d.a/Sqiptarja.com)

 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Dani Alves në lot para bashkëshortes, takimi në burg anullon divorcin! Çifti me strategji të re

Dani Alves në lot para bashkëshortes, takimi në burg anullon divorcin! Çifti me strategji të re