Sarandë, "Jaguar"-i përplas
një makinë dhe i ikën Policisë

Sarandë, "Jaguar"-i përplas<br />një makinë dhe i ikën Policisë
Një automjet luksoz "Jaguar" i është shmangur një pike kontrolli të Policisë në qendër të qytetit të Sarandës.
 
Drejtuesi i mjetit nuk i është bindur punonjësve të Policisë, ndërsa në përpjekje për tu larguar ka goditur edhe një mjet tjetër.
 
Sipas Policisë, automjeti është me targa AA 600 IY, ndërsa brenda tij kanë qenë tre persona.
 
Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit, E.G, për të cilin po punohet për kapjen e tij. 

Redaksia Online
Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?



×

Lajmi i fundit

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu