Sarandë/ I vodhi celularin një qytetareje, bie në pranga autori 

Foto ilustruese

SARANDË- Një qytetare në fshatin Metosh të Sarandës ka rënë pre e grabitjes ditën e sotme, ku një i ri i ka vjedhur celularin. Shtetasja e identifikuar si S. A. kishte qenë duke qëndruar në makinë, kur papritur i riu i ka marr celularin dhe është larguar.

Largimi nuk ka zgjatur shumë për 26-vjeçarin, E. L., pasi ai ka rënë në prangat e policisë dhe ndaj tij rëndon akuza për veprën penale “Vjedhje me dhunë”.

Materialet do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë për veprime të mëtejshme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Basha: Lufta kundër pastrimit të parave duhet të nisë nga parlamenti! Pranoni vettingun në politikë