Së bashku me disa persona të tjerë bënë për spital 21 vjeçarin, shpallen në kërkim 2 vëllezërit në Vlorë

Së bashku me disa persona të tjerë bënë për spital 21 vjeçarin, shpallen në kërkim 2 vëllezërit në Vlorë

Foto ilustruese

Dy vëllezër janë shpallur në kërkim nga policia e Vlorës për dhunimin fizik të një 21 vjeçari ditën e djeshme.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Uji i Ftohtë” ku dy vëllezërit N.Xh (A), 32 vjeç dhe E.H (A) pas një konflikti për motive të dobëta në bashkëpunim me disa persona të tjerë në fshatin Drashovicë kanë dhunuar fizikisht të riun e identifikuar D.Z.

Ky i fundit është dërguar në spital ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore. Ndërsa vijojnë hetimet dhe kërkimet për të identifikuar personat e tjerë të përfshirë në konfliktin e dhunshëm.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Pendarovski: Zvarritja e integrimit po lëkund besimin në BE

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Pendarovski: Zvarritja e integrimit po lëkund besimin në BE