5 orë marrëdhënie dhe drogë/ 'Bisha' humb jetën gjatë aktit seksual

Foto ilustruese

Një kolumbiane ka humbur jetën pasi ka kryer për 5 orë rresht marrëdhënie seksuale dhe nga abuzimi me drogën gjatë aktit seksual.

Mjekët raportojnë se vajza 32 vjeçare ka humbur jetën për shkak të një ataku kardiak. Ata shprehen sese e kishin të pamundur ta kthenin në jetë pasi vajza ka vdekur para se të mbërrinte në spital. Ngjarja ka ndodhur në Cali, Kolumbi.

Sipas mediave lokale edhe ndërkombëtare emri i 32 vjeçares nuk dihet ende por burime raportojnë se vajza njihet me nofkën ”Bisha” kjo për shkak të karakterit të fortë të saj.

Partneri i saj u shpreh se vjaza tha se nuk ndihej mirë por ishte dëshira e saj të kryenin aktin. Ai akuzon edhe shërbimet e emergjencës se janë vonuar që të mbërrinin.

Al.Çe/G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Amianti i groposur në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento