Sekuestrohen kokainë e heroinë në Greqi, në pranga tre shqiptarë

Droga, dhe sendet që iu sekuestruan shqiptarëve

GREQI- Tre shqiptarë janë arrestuar në kuadër të një operacioni anti-drogë të Policisë greke. Gjatë kontrollit në një banesë janë gjetur 15 kilogram marijuanë, 2.5 kilogram hashash cokollatë, 1.1 kilogram kokainë, 1 peshore dhe 25 fishekë. Shqiptarët janë të moshave 33, 38 dhe 49 vjec. Nuk dihen detaje për shqiptarët e arrestuar nga Policia.

  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Raporti i OSBE-së për zgjedhjet, Basha: Konfirmoi se me 25 prill u tjetërsua vullneti i shqiptarëve