Seria A – Formacioni i dështakëve

/ATSH/. - Portali i njohur Goal.com ka përzgjedhur ekipin e lojtarëve të cilët dështuan këtë edicion në Serine A italiane.
Napoli dhe Inter kanë nga tre përfaqësues në këtë ekip, Roma dhe Fiorentina nga një, ndërsa Milani ka vetëm një futbollist.
 

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet