Sërish incident në skenë, edhe Drake goditet me telefon

Sërish incident në skenë, edhe Drake goditet me telefon

Sërish një incident në skenë. Pas Bebe Rexhës, Ava Max tani goditet në skenë edhe këngëtari Drake.

Fansi i hodhi telefonin në skenë, por Drake nuk e ndërpreu koncertin për asnjë moment duke vazhduar të performojë në skenë këngën e tij “So Anxious”.

Në fakt, shpesh kjo mënyrë përdoret nga fansat për t’i rënë në sy këngëtarëve të preferuar. Ata hedhin në skenë celularët në mënyrë që artistët t’i marrin dhe të realizojnë video, por kjo po kthehet në shqetësim për këngëtarët.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar