Sërish kaos, kompania 'Blue Panorama' vonon fluturimet Milano-Tiranë

Sërish kaos, kompania 'Blue Panorama' vonon fluturimet Milano-Tiranë

Qytetarët në pritje të nisjes së avionit në aeroportin e Milanos

Qytetarët kanë denoncuar sërish në Report Tv një situatë kaotike me fluturimet për shkak të vonesave të fluturimeve nga kompania ‘Blue Panorama’. Avioni i linjës Milano-Tiranë ishte planifikuar për të mbërritur në orën 11:10 minuta, ndërsa ka vonesa.

Në fotot e dërgua nga qytetarët në Report Tv duken radhët e gjata në aeroportin e Malpensës. Qytetarët, mes tyre të moshuar, por edhe fëmijë janë në pritje të fluturimit prej orësh, ndërsa nuk kanë marrë asnjë shpjegim për vonesën duke sjellë irritim.

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Air albania: 09/07/2018 14:36

    Kompania e re air albania akoma ska filluar fluturimet?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?



×

Lajmi i fundit

U rikthyen në shtëpinë e Big Brother 4 banorët më të votuar nga publiku, gëzim dhe batute mes ‘të vjetërve’ dhe të ‘rinjve

U rikthyen në shtëpinë e Big Brother 4 banorët më të votuar nga publiku, gëzim dhe batute mes ‘të vjetërve’ dhe të ‘rinjve