Set fotografik me Efin, Zhakun dhe Oltën për 20 mijë euro? Ja si përgjigjet Kiara Tito: Jooo, qyqe, larg qoftë

Set fotografik me Efin, Zhakun dhe Oltën për 20 mijë euro? Ja si përgjigjet Kiara Tito: Jooo, qyqe, larg qoftë

Kiara Tito

Kiara Tito ka rënë në ‘kurthin’ e një emisioni televiziv ku vendosën që t’i bëjnë një lojë për t’i kërkuar që të bashkëpunojë për Oltën dhe Efin për një set fotografik.

Kur dëgjon emrin e tyre, moderatorja përgjigjet prerë ‘Jo’, por kur njihet me pagesën prej 20 mijë eurosh thotë se do e diskutojë me menaxherin e saj.

“Jo nuk bëhet, më vjen keq. Në një artikull me Oltën dhe Efin… nuk është se kam gjë por nuk e bëj. Tani jam e rezervuar dhe në dalje. Ti e ke parë se çfarë ka ndodhur në prime, janë bërë bisedat personale. Keni folur me ato të dyja?” – tha Kiara.

Ndërsa moderatorja i sugjeron që të bëjë fotografinë vetëm dhe më pas e punojnë me fotoshop. Por Kiara thotë se do e diskutojnë. Më pas mikrofoni i emisionit Top Albania Radio kalon Salsano Rrapit që e prezanton si menaxher i cili i thotë mund të ndërrojnë personazhet e të zgjedhin Zhakun.

“Qyqe jo larg qoftë”, tha Kiara. Kur mësoi se gjithçka ishte kurth, Kiara e mori me sportivitet.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • eden: 19/05/2023 09:23

    mashtruse me shume pervoje bravo.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i